EVENTY DLA FIRM

gala
event premium
event tematyczny
event motywacyjny
event dziecięcy
PRV VIP EVENT

więc chodź – wyczarujemy
dla Ciebie świat!

Naszą supermocą jest produkowanie wyjątkowych wydarzeń. Wyczarowujemy unikalne koncepcje i sprawujemy nad nimi pieczę od wizji, aż po efekt końcowy. Kreślimy historie których Ty i Twoja firma jesteście bohaterami i asekurujemy Cię podczas przygody. Event formowany jest w oparciu o cel, a naszą ambicją jest, by przekroczył Twoje wyobrażenia. Razem z wydarzeniem rodzi się zupełnie nowa rzeczywistość, która wciąga Twoich gości i klientów. Bierzemy za nią odpowiedzialność: od scenariusza przez scenografię, charakteryzację, kostiumy, technikę aż po finał. W skład naszego zespołu wchodzą wykwalifikowane osoby, magicy w swoich dziedzinach, poszerzający spectrum prowadzonej akcji do granic możliwości realizacyjnych.

Event to PRZYGODA.
Event to MAGIA.
Event to DOŚWIADCZANIE.

TWOJA FIRMA W ALCHEMII

Mamy tutaj wszystko co niezbędne – wodę, powietrze, odnawialne zbiory. Żyjemy w raju. Naszą odpowiedzialnością z racji urodzenia jest dbanie o wspólną przestrzeń i siebie nawzajem, o słabszych, o zwierzęta, o Ziemię.

Obecna sytuacja nie jest idealna, biegniemy niekiedy z klapkami na oczach nie biorąc odpowiedzialności za to, co pozornie poza nami. Jest jednak w każdym z nas tęsknota za lepszym światem. Razem możemy dużo.

Proponujemy Wam taką odpowiedzialność ubraną w event, akcję społeczną, tak byście mogli wspólnie spędzić czas, robiąc rzeczy pożyteczne i ważne, wyłaniające na pierwszy plan wartości, które chcecie sobą symbolizować i dzielić je ze swoimi pracownikami i klientami.

Dla lepszego świata. Bo zmiana zaczyna się od pierwszego kroku, a robienie dobra integruje bardziej niż cokolwiek innego.