CZARY W DREAMERSLANDZIE…

Witaj w baśniowej krainie dziwów i czarów… Tu eventy, projekty artystyczne i filmowe otwierają drzwi do nowego wymiaru. W Dreamerslandzie wizja zamienia się w sztukę. 

Przeznaczeniem Dreamersland’u jest realizowanie widowisk, retreatów, festiwali i spektakli wyobraźni i form art. Taka jest nasza droga i po to jesteśmy. W centrum naszych zainteresowań jest człowiek, natura i wyobraźnia. Fascynujemy się życiem. Patrzymy uważnie. Przyglądamy się pięknu, motywacjom, pragnieniom, lękom i wyzwaniom. 

Interesują nas bieżące tematy i zasłyszane historie. Kryzysy, triumfy, fantazje i przekraczanie granic. Znajdujemy do nich odwołania w mitach, baśniach, nauce, czy muzyce. Zgłębiamy je też w sobie. Na tym fundamencie budujemy nasze historie. Twoje historie. 

Tak powstają Dreamy. 

Przejdź na drugą stronę lustra – do świata, który tworzymy i przekonaj się osobiście. Wchodzisz tu na własną odpowiedzialność.

Jesteśmy po to, by zaskakiwać, pobudzać wyobraźnię i prowokować refleksje, stwarzać przestrzeń do zatrzymania i celebracji życia.

Jeżeli się odważyłeś, witamy Cię w Dreamerslandzie – krainie, na której czele mam zaszczyt stać i prowadzić ją w rozwoju i realizacjach. Możesz być spokojny – dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Mamy na to zaklęcia!

Bea i Dreamersi