ART MARKETING

Związek biznesu i sztuki jest jak synergia serca i rozumu. Sztuka niesie czucie, utożsamia i komentuje swym językiem wartości, oswaja lęki, daje nadzieję, działa terapeutycznie, poszerza perspektywę. Biznes ma środki. Stąpa strategicznie, realizuje, działa z misją, ma możliwości wdrażania dobrych zmian. Biznes i sztuka. Razem mogą więcej dla każdego z osobna i razem dla wyższych celów. Ten związek jest jak namiętność – niesiony wizją i stabilny sojusz ugruntowany dzięki środkom finansowym. 

W koncepcji Art Marketingu zawierają się z jednej strony działania mecenackie i sponsorskie, umożliwiające markom wzmacnianie swojego wizerunku dzięki kooperacji z kulturą i sztuką, z drugiej strony - tworzenie na potrzeby marek, dzięki czemu ich wartości mogą w wysublimowany sposób dotrzeć do odbiorcy, dzięki innej, niż typowa, narracji marketingowej.

marketingowy udział w sztuce

Inwestowanie w powstające produkcje

sztuka marketingowa

Sztuka tworzona na potrzeby biznesu

Opowiedz o swojej ofercie inaczej…

Widowisko

teledysk

film

koncert

spektakl

wystawa

performance

art storytelling

Skontaktuj się z nami, aby zapoznać się z obecnymi produkcjami, z którymi możesz wejść w kooperację. Łączymy biznes i sztukę, by obie strony osiągały korzyści ze współpracy.